Operator Maszyn/ Łódź Teofilów

 Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją wyrobów kartonowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

OPERATORA MASZYN

Lokalizacja: Łódź, Teofilów

Obowiązki:

-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

-sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu,

-dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz ład i porządek na stanowisku pracy.

 -doświadczenie na podobnym stanowisku -mile widziane,

-gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

-bezpośrednie zatrudnienie u klienta na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

Bardzo dobre wynagrodzenie !!!!

- bogaty pakiet socjalny m.in. karta sportowa, pakiet medyczny,

-pakiet szkoleń,

-możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)