Inżynier CNC

 Wiodący producent na rynku motoryzacyjnym poszukuje Kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Koluszki

Obowiązki:

- nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego
- utrzymanie ruchu i obsługa maszyn CNC, głównie frezarek różnego typu
- eliminowanie usterek w zakresie obsługiwanych maszyn

 Wymagamy:

- wykształcenia kierunkowego mechanika/mechatronika
- doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
- znajomości zagadnień obróbki skrawaniem
- umiejętności obsługi frezarek typu MAZAK i podobnych
- umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na 1 zmianę
- pracę pełną wyzwań, możliwości rozwoju
- pracę na samodzielnym stanowisku

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)