Lakiernik samochodowy/bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

 Dla renomowanego salonu Citroena poszukujemy osoby na stanowisko:

Lakiernika Samochodowego

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki.

Opis stanowiska:
Przygotowywanie samochodów osobowych różnych marek pod lakierowanie,
Prace przygotowawcze – czyszczenie, oklejanie, szlifowanie, podkładowanie,
Lakierowanie samochodów osobowych,
Kontrolowanie jakości wykonanych prac.

 • Doświadczenie zawodowe (lakiernik lub blacharz lakiernik) – jako warunek konieczny,
• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie w obsłudze kabiny lakierniczej,
• Umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania,
• Umiejętność lakierowania,
• Dyspozycyjność.

 • Pracę w stabilnej Firmie
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)