Pracownik produkcji-oferta pełna korzyści :)

Międzynarodowa firma działająca w branży motoryzacyjnej i AGD poszukuję pracowników na stanowisko:

Pracownik Linii Produkcyjnej/Kontroli jakości

Zadania:
 Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
 Kontrola jakości wyrobu;
 Pakowanie wyrobu gotowego.

 Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
 Zdolności manualne;
 Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym (możliwość wyboru);
 Zaangażowanie i chęć podjęcia stałego zatrudnienia.

 Zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową w firmie produkcyjnej o światowej renomie;
 Wynagrodzenie od 1800 do 2200 zł/mc netto na rękę ;
 Urlop wypoczynkowy, który możesz kumulować i wykorzystać na wakacje;
 Dodatkowe, atrakcyjne benefity;
 Przejęcie przez naszego klienta nawet po 4 miesiącach współpracy-OFERUJEMY STAŁE, PEWNE, NIESEZONOWE ZATRUDNIENIE;
 Bezpłatny transport na terenie Łodzi oraz z PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO i BEŁCHATOWA,
 Możliwość wybrania dogodnej lokalizacji (Chojny lub Widzew);
 Pakiet szkoleń pozwalających na adaptacje na stanowisku pracy- MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA OPTYMALNEGO DLA CIEBIE STANOWISKA;
 Zapewniamy 3 przerwy w ciągu 8 godzin pracy;
 Współpracę z zaangażowanym, zgranym zespołem;
 Możliwość podjęcia współpracy niezależnie od płci, wieku, doświadczenia- JEŻELI MASZ CHĘCI DO PRACY, APLIKUJ!

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)