Operator maszyn na produkcji farmaceutycznej

 Dla naszego klienta, lidera w branży medycznej poszukujemy pracowników do działu wytwarzania na stanowisko:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Ksawerów, Pabianice

Zadania na stanowisku:

• Regulacja/ przezbrajanie maszyn
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami

Prześlij CV zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 Oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku
• Umiejętności technicznych i zdolności manualnych
• Chęci do pracy na 3 zmiany

 Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
• Bardzo dobre wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Benefity
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

 Darmowy transport dla pracowników