Pracownik produkcji – zarobki 2300 „na rękę”

 Flexidea dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży AGD poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Łódź, Widzew

Zakres obowiązków:
- kontrola jakości
- składnie drobnych elementów
- zdejmowanie elementów z linii

 Oczekujemy:
- chęci do pracy
- gotowości do podjęcia pracy zmianowej
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

 Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - średnio 2300 "na rękę"
- pierwszą umowę o pracę na okres 3 miesięcy
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
- przed podpisaniem umowy możliwość zobaczenia miejsca pracy
- dofinansowanie do posiłków pracowniczych
- benefity (pakiet medyczny, OK System, ubezpieczenie)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)