Dzięki współpracy z FLEXIDEA zdobędziesz stałe zatrudnienie w ROSSMANN

Dzięki swojemu zaangażowaniu, motywacji do pracy oraz osiąganym wynikom pracownicy tymczasowi FLEXIDEA są sukcesywnie zatrudniani bezpośrednio w ROSSMANN.
Wszystkie osoby rekrutowane przez FLEXIDEA, mogłą liczyć na stabilną wspólpracę opartą na partnerskich relacjach i najwyższej jakości obsługi zapewnianej przez FLEXIDEA.
Poniżej prezentujemy opinie nt. naszej firmy i podsumowanie owocnej współpracy uzyskane od osób w pierwszym kwartale 2016:


Siemiński Jerzy

„Moją współpracę z agencją FLEXIDEA oceniam bardzo dobrze. Szczególną uwagę zwróciłem na profesjonalizm i poważne podejście do pracownika oraz miłą atmosferę.”

 

Cieśla Olga

„Współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegała pomyślnie. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Bardzo dobry kontakt, szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów. Bardzo mili pracodawcy.”

 

Kowalski Bartłomiej

„Współpraca przez pośrednictwo FLEXIDEA moim zdaniem przebiegała bardzo dobrze. Mieliśmy ze sobą dobry kontakt. Wypłaty były na czas, współpraca przebiegała bez żadnych problemów. Polecam ją wszystkim.”

 

Zalasa Dominik

„Współpraca z biurem FLEXIDEA przebiegała nienagannie. Wszystkie formalności załatwione  rzeczowo i na czas. Co do kwestii terminowości wypłat jestem zadowolony jak i z wysokości. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do współpracy.”

 

Miłosz Paweł

„Dobra współpraca, pieniążki na czas, bardzo dobry kontakt. Firma FLEXIDEA godna polecenia”

 

Glapińska Marzenna

„Współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegła pozytywnie. Wypłata wynagrodzenia w terminie. Wysokość wynagrodzenia zadowalająca.”

 

Gołek Mateusz

„Współpraca z firmą FLEXIDEA układała się dobrze. Wypłaty zawsze wypłacane terminowo, dobre wynagrodzenie.”

 

Pawlikowski Maciej

„Współpraca z agencją FLEXIDEA przebiegała bez zastrzeżeń. Wynagrodzenie zawsze było w terminie bez spóźnienia. Wszystkie sprawy, zaświadczenia i potrzebne dokumenty wystawiane były bez problemu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją FLEXIDEA.”

 

Chrabąszcz Paweł

Moja współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegła bez zastrzeżeń.”

 

Wesołowski Paweł

„Współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegała pomyślnie – polecam! Przelewy były w terminie, warunki godziwe, zapewniony dojazd i posiłki regeneracyjne według umowy.”

 

Krajewski Robert

„Moja współpraca z FLEXIDEA przebiegła bardzo dobrze, w związku z tym poleciłbym innym osobom i namawiałbym te osoby do podjęcia współpracy.”

 

Cieciura Patryk

„Współpraca z FLEXIDEA bezproblemowa, wypłaty według ustalonych terminów, kontakt bez zastrzeżeń.”

 

Charuba Emilia

„Współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegała pomyślnie. Terminowo wypłacane wynagrodzenie. Bardzo dobry kontakt, szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów. Bardzo mili pracodawcy.”

 

Lancman Arkadiusz

„Współpraca z firmą FLEXIDEA układała się bardzo dobrze. Kontakt telefoniczny z firmą bardzo dobry. Płaca na czas.”

 

Wąsowicz Andrzej

„Moja współpraca z firmą FLEXIDEA przebiegała bez zarzutu. Wypłata na czas, dobra organizacja pracy.”

 

Małolepszy Przemysław

„Moja współpraca z FLEXIDEA przebiegła bez żadnych większych problemów, wynagrodzenie wypłacane było zawsze w terminie a więc współpraca przebiegła bez większych uniedogodnień.”

NASZA WSPÓŁPRACA ZAKOŃCZYŁA SIĘ SUKCESEM, GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH!!!