Dlaczego FLEXIDEA?

Celem FLEXIDEA jest wspieranie w działaniach osób aktywnych na rynku pracy. Jesteśmy gotowi do pomocy wszystkim tym, którzy świadomie poszukują pracodawcy, są zorientowani na rozwój zawodowy lub po prostu zmieniają pracę. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i kontakty na lokalnych rynkach pracy. Stanowimy wsparcie dla Ciebie na każdym etapie starań o wymarzone stanowisko. Z nami znalezienie pracy pełnej wyzwań i satysfakcji może okazać się dużo łatwiejsze.
Dzięki bliskiemu kontaktowi z pracodawcami dowiadujemy się najszybciej o nowych wakatach i potrzebach personalnych. Naszymi partnerami są renomowane firmy, o stabilnej i ugruntowanej pozycji, znane niejednokrotnie z dbałości o rozwój swych pracowników.
Jeśli oczekujesz łatwego i profesjonalnego doradztwa w znalezieniu pracy - skontaktuj się z FLEXIDEA!

Zalety pracy tymczasowej

zdobycie różnorodnych doświadczeń

  • Dzięki pracy w różnych organizacjach poznasz specyfikę pracy na odmiennych stanowiskach, sposób funkcjonowania danych firm i poszerzysz doświadczenie zawodowe.
  • określenie własnych preferencji zawodowych
  • Wykonując różne zawody, masz możliwość sprawdzić się w różnych projektach i na podstawie własnych doświadczeń zdecydować, z jaką pracą chcesz wiązać swój dalszy rozwój.

zdobycie stałego zatrudnienia

  • Pracując tymczasowo masz możliwość pokazania swych umiejętności i kwalifikacji. W momencie gdy w firmie tej pojawia się wolny wakat masz

większe szanse od innych kandydatów na otrzymanie stałej posady

legalny i pewny zarobek

  • Nasi pracownicy są zatrudniani na umowy o pracę.

dopasowanie okresu zatrudnienia do własnych potrzeb